počasí 13°C Počasí
Facebook Instagram Sledujte nás
close

Sněhové zpravodajství

min. výška na sjezdovce: cm
max. výška na sjezdovce: cm
výška mimo sjezdovku: cm
close

Webkamery

Lanovka

Bobovka

Horní stanice lanovky

Lyžařská škola

 

Výuku na lyžích nebo na snowboardu REZERVUJTE NA ČÍSLE +420 736 231 400 – v případě nedovolání se nám se omlouváme a zavoláme zpět, jakmile to bude možné.

 

Obří sud Javorník je ideální místo pro výuku malých dětí, začátečníků i pokročilých formou individuální nebo skupinové výuky. Lyžařská škola zde provádí výuku lyžování a snowbardingu. Tu zajišťují kvalifikovaní instruktoři a instruktorky. Zábavnou formou učí malé děti i dospělé začátečníky základům lyžování a snowboardingu. Pokročilým pomáhá při další průpravě a zdokonalování techniky lyžování a těm nejnáročnějším nabízí možnost naučit se novým moderním technikám lyžování.

Pro výuku nejmenších dětí, které stojí na lyžích poprvé, se nabízí samostatné cvičiště s "baby" vlekem v provozu od 31.1.2022.

V areálu vyučujeme také při večerním lyžování – nutné rezervovat 1 den dopředu.

Dětská školička

S péčí našich profesionálních instruktorů si lyžování a snowboarding může zamilovat každé dítě.

Svěřte nám do péče Vaši ratolest a během toho, co Vy bude třeba lyžovat na velkém svahu, se dítě zábavnou formou pod dohledem zkušených specialistů na dětskou výuku naučí nebo zlepší v technice lyžování nebo snowboardingu. K dispozici budou mít kvalitní zázemí a mnoho výukových pomůcek. Vybrat si můžete buď privátní, nebo skupinovou výuku.

Můžete si vybrat buď individuální výcvik 1 – 4 osoby, nebo skupinový 5 – 10. více informací naleznete zde: Inidividuální a skupinový výcvik

Jarní prázdniny

Kurz trvá 5 po sobě jdoucích dnů v období jarních prázdnin jednotlivých regionů.  Výuka každý den začíná v 9:00 a končí ve 12:00. Kurz je vhodný pro děti od 5 let. Dle úrovní lyžování jsou děti rozděleny do jednotlivých oddílů. Termíny a více informací naleznete zde: Jarní kurzy

Mateřské školky a základní školy

Nabízíme možnost zorganizování výcviku pro MŠ a ZŠ. Kurz připravíme od A - Z včetně dopravy a půjčovny vybavení. Kurz trvá 5 dnů a vy si můžete zvolit, zda preferujete dopolední či odpolední výuku. Vedení kurzu probíhá v maximálním počtu 5 dětí na jednoho instruktora. Přizpůsobíme kurz individuálním požadavkům a přání. Výuka je možná pro děti od 5 let.
 

Lyžařská škola SK Ještěd  s tradicí od roku 1960  je členem Českého svazu lyžařských škol. Od roku 2010 působí v areálu Obří sud  Javorník. Poskytuje zde komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu.


Web: https://www.skjested.cz/oddily/ls/sls/cs-cz/sls-uvod/strediska/lyzarska-skola-javornik
Kontakt: info@lyzarskaskola.cz, +420 736 231 400
Ceník lyžařské školy: https://www.skjested.cz/oddily/ls/sls/cs-cz/sls-uvod/cenik

Ceník lyžařská škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login