počasí -1°C Počasí
Facebook Instagram Sledujte nás
close

Webkamery

Lanovka

Bobovka

Horní stanice lanovky

Lyžařská škola

 

Lyžařská škola SK Ještěd působí na svazích Ještědu od roku 1960 a od roku 2010 také na Javorníku. Je členem Českého svazu lyžařských škol.
Naším cílem je poskytovat kvalitní komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu při Vaší návštěvě a pobytu ve Ski areálu Ještěd a Obří Sud Javorník.
 
Lyžařská škola Ještěd nabízí výuku v dětské lyžařské škole na vlastním cvičišti s "baby" vleky, které je určeno pro výuku především těch nejmenších. Dále nabízí skupinovou a privátní výuku nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé a sportovní lyžaře a snowboardisty dle jejich dovedností.
Lyžařský areál Javorník je ideální pro výuku začátečníků a malých dětí. Nabízíme výuku lyžování a snowbardingu pro začátečníky i pokročilé formou individuální nebo skupinové výuky.
 
Výuku zajišťují kvalifikovaní instruktoři a instruktorky lyžařské školy, zábavnou formou učí začátečníky základům lyžování a snowboardingu, pokročilým pomáhají při další průpravě a zdokonalování techniky lyžování a těm nejnáročnějším nabízejí možnost naučit se novým moderním technikám lyžování.
Nabízíme výuku typu:
STÁLÁ ŠKOLA - která poskytuje své služby v individuálním či skupinovém výcviku sedm dní v týdnu po celou dobu příznivých sněhových podmínek ve Ski areálu Ještěd. Výuka je možná pro děti od 4 let až po seniory
VÍKENDOVÁ ŠKOLA - která probíhá pro předem přihlášené frekventanty ve čtyřech po sobě jdoucích víkendových kurzech. Zápis je organizován každoročně na podzim.
LŠ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH - která probíhá v týdnu, ve kterém jsou v Libereckém kraji vyhlášeny jarní prázdniny. Ještěd, Javorník
LŠ pro MŠ a ZŠ - která probíhá buď na Javorníku, Ještědu nebo kombinace obou středisek. Připravíme kurz od A - Z včetně dobravy a vedení kurzu v max. počtu 5 dětí na jednoho instruktora. Přizpůsobíme kurz individuálním požadavkům a přání.Výuka je možná pro děti od 5ti let. 
Web: www.lyzarskaskola.cz
Kontakt: info@lyzarskaskola.cz, +420 736 231 400
Více informací na: https://www.skjested.cz/oddily/ls/sls/cs-cz/sls-uvod/cenik

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login