počasí 15°C Počasí
vločka
-
0 cm
close

Sněhové zpravodajství

min. výška na sjezdovce: 0 cm
max. výška na sjezdovce: 0 cm
výška mimo sjezdovku: 0 cm
close

Webkamery

Lanovka

Bobovka

Horní stanice lanovky

Zábava pro děti

Obří vzduchová trampolína

Jupííí, nahoru, dolů, skok a hop.  Tak nahoru, jak je to jen možné. Svaly se posilují a tělo dostává tu správnou porci adrenalinu. Trampolína vynese do nebes děti do 15 let. 
A7 02556

lanová lezecká pyramida

Atrakce, která naučí obratnosti, posílí svaly a koordinaci pohybu. Lézt jako pavouk nebo ještěrka a udržet se v síti, to už chce nějakou obratnost!
A7 02112

hrazdy

Jen tak se pověsit a udržet se na rukách, udělat výmyk a otočit se kolem své osy. To už chce svaly a obratnost. Na hrazdách se svaly zpevňují a tělo protahuje.
hrazdy

kládové houpačky

Houpání na kládě ve dvou je supr zábava. Důležité je, aby ten druhý nebyl o hodně těžší, to by bylo po houpání, ale zas je pak legrace.
A7 02169 (2)

dětská lanovka

Vlastní vahou těla se dá lanovka do pohybu. Jedním směrem samospádem a zpátky setrvačností, nebo si lanovku přitáhnete na start sami.
minilanovka

houpadla

Houpání na houpacích koních je zábava pro malé děti. A navíc náš koník nikam neodcválá.
A7 02176

řetízkové houpačky

Houpy, houpy, houpy, kočka snědla kroupy. S úsměvem se houpat do slunka se koukat s mámou a tátou se smát a jen tak si hrát.
A7 02150

dětský hrad 

Vylézt po žebříku nebo po laně do rozhledny, prolézt tunelem, vylézt na rozhlednu a dostat se dolů po skluzavce. Vyřádit se tady jde do sytosti. 
A7 02122 (1)

SKLUZAVKA

Fíííha - sjet z vyhlídky dětského hradu po skluzavce je paráda, Nejlepší je to udělat párkrát dokola.
A7 02124

Malá vzduchová trampolína

Atrakce pro děti do 10 let. Hup a skok, skok a hup. Létá se tak vysoko, s jakou silou se doskočí.
malátrampolína

Dětský domeček

Malý domeček pro opravdové mrňousky, kteří se udrží na nohou a dělají první krůčky. Prolézt domeček po čtyřech je největší zábava a dobrodružství.
A7 02101-1920-2

pískoviště

Jak velký hrad se dá z písku postavit a co teprve velká písková pevnost? Těm nejmenším stačí lopatka, kyblíček a formičky.
pískoviště
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login