počasí -1°C Počasí
Facebook Instagram Sledujte nás
close

Sněhové zpravodajství

min. výška na sjezdovce: cm
max. výška na sjezdovce: cm
výška mimo sjezdovku: cm
close

Webkamery

Lanovka

Bobovka

Horní stanice lanovky

TURNOVSKÉ PIVO

Spojením moderních technologií, tradičních postupů a receptur, kvalitních surovin a bohatých zkušeností, péčí a zručnosti našeho sládka, vznikl kvalitní řemeslný produkt - pivo s osobitou plnou chutí a barvou. K rozhodnutí založit pivovar a vyrábět pivo v Turnově, kterému se říká, že je srdcem Českého ráje, vedla chuť vařit pivo tradičním způsobem. V malém množství, jinak než je tomu u pivovarů v okolí. Cílem našeho pivovaru je vařit dobré, poctivé řemeslné pivo. I když při jeho výrobě využíváme moderní technologie, tak se stále držíme tradičních postupů řemeslné výroby. 

Názvy piv jsou spojeny s městem Turnov, kterému se říká, že je srdcem Českého ráje. Městem protéká řeka Jizera, která teče kolem našeho pivovaru. Podzemní voda, která je základem našeho piva vyvěrá v blízkosti Jizery.

Základní řadu našich piv tvoří Turnovská 10, Turnovská 12 světlá a Turnovská 12 tmavá. Základem všech piv je poctivá řemeslná práce a kvalitní suroviny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login